Korkut Elektrik

Kalite

Ana Sayfa > Kalite

Firmamızda TS EN ISO 9001:2015 standardına uygun bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturulmuş olup, standardın öngördüğü dokümanlar yayınlanarak konulmuştur.

Tüm personelin bu dokümanları öğrenmeleri, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.

Kalite Politikamız

Hedef, müşterilerle yapılan iş birliğinin de yardımıyla, müşteri şikayetlerinin önlenmesi, müşteri beklentilerinin karşılanması dolayısı ile müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmaları yapmaktır. Tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik, güvenilirlik ve kalite firmamızın temel ilkeleridir.

Korkut Electric Transformatör San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kalite politikamız; trafo imalatı için mesleki ve teknik uygulamalar göstererek, Kalite Yönetim Sisteminin öngördüğü gereklilikleri yerine getirerek, eğitimlerle uzmanlıkları geliştirilen personelimizle zamanında, hatasız ve güvenilir olarak sunmaktır.

Firmamızda TS EN ISO 9001:2015 standardına uygun bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturulmuş olup, standardın öngördüğü dokümanlar yayınlanarak uygulamaya konulmuştur. Tüm personelin bu dokümanları öğrenmeleri, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.

Hedef, müşterilerle yapılan iş birliğinin de yardımıyla, müşteri şikayetlerinin önlenmesi, müşteri beklentilerinin karşılanması dolayısı ile müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmaları yapmaktır. Tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik, güvenilirlik ve kalite firmamızın temel ilkeleridir.

Korkut Electric Transformatör San. Tic. Ltd. Şti üst yönetimi olarak; Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm personelin katkısıyla TS EN ISO 9001:2015 standardı, müşteri şartları, yasal şartlara uygun olarak etkin bir şekilde uygulayacağımızı ve sürekli iyileştireceğimizi taahhüt ediyoruz.

İş güvenliği kurallarına uygun, çevreye saygılı, kaliteli, müşterilerimizin beklentilerine göre bir üretimi, verimli ve taahhütlerimize uygun bir şekilde yaparken, çalışanlarımızın katkılarını sağlamak, işlerini güvence altına almak ve sürekli gelişimi sağlıyoruz.

Korkut Electric olarak gelecek nesillere miras bırakacağımız dünyamızı korumak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İşletmemizden çıkan tehlikeli ve tehlikesiz her tür atığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yönetmelikleri kapsamında çevreye zarar vermeyecek şekilde depoluyoruz. Lisanslı kuruluşlar vasıtasıyla taşıyoruz ve bertaraf ediyoruz. İşletmemiz içinde geri dönüşebilir atıklar kaynağında ayrıştırıyoruz ve üretime geri kazandırıyoruz.

Çevre İş Güvenliği

Temiz ve çevreye duyarlı enerji üretimi felsefemiz doğrultusunda çevrenin korunması ve bizimle çalışan herkesin güvenli ve sağlıklı ortamlarda çalışmasının sağlanması temel ilkemizdir.

Transfomax misyonunun ve vizyonunun önemli bir ağırlığını teşkil eden çalışanların sağlık durumlarının korunması ve sürekli iyileştirilmesi politikası başlangıç çalışmaları ile uygulamaya yansımış, alınan olumlu sonuçlar sonrası iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının belirli bir sistematiğe oturtulması kararlaştırmıştır.

Gelecek nesillerden emanet aldığımız dünyayı korumak için üzerimize düşen tüm yükümlülükleri yerine getirmeye hedefliyoruz.

Firmamızdan çıkan atıklar Çevre, Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanlığı yönetmelikleri kapsamında çevreye zarar vermeyecek şekilde depoluyoruz.

Korkut Electric'de laboratuvar testlerini, işinde deneyimli ekiplerimiz ile laboratuvar ortamında gerçekleştiriyoruz.

“Kalite her kapının anahtarıdır” felsefesiyle yatırımlarına başlarken trasformatör üretim, bakım ve onarımı konusunda bir araya getirilen uzman çalışma ekibimiz ve her türlü teknik donanıma sahip olan yönetim kadromuz tarafından sektörde profesyonel çalışma çizgisi içinde yerini almıştır.

Test ve Laboratuvar

Üretilen her bir transformatör TS 267, IEC 60076′ da ön görülen rutin testler uygulanmış olarak sevk edilir. Yine aynı standartlarda belirtilen tip testleri ve özel testler (kısa devre dayanım testi hariç) istenildiğinde kendi laboratuvarlarımızda gerçekleştirilir. Laboratuvarımızda transformatör izolasyon yağlarının deneyleri ve gaz analizi için Kimya laboratuvarı, transformatör merkezi ekipmanları için OG Anahtarlama ürünleri laboratuvarı bulunmaktadır.​

Scroll to Top