Korkut Elektrik

Özel Üretim Transformatörler

Ana Sayfa > Ürünler > Transformatörler > Özel Üretim Transformatörler

Elektrik, mühendislik, ithalat ve ihracat göstermek üzere 2005 yılında Şanlıurfa'da kurulduk.

"Kalite Her Kapının Anahtarıdır" felsefesiyle yatırımlara başlarken, uzman çalışma ekibimiz ve her türlü teknik donanıma sahip olan Yönetim Kadrosu ile sektörde profesyonel çalışma çizgisi içinde yerimizi aldık.

Özel Üretim Transformatör Nedir?

Endüstri ve şebekedeki özel uygulamalarda kullanılan transformatörlerdir. Sayıca az olarak üretilirler ve ağır şartlarda, genelde aşırı akımlar, aşırı gerilimler ve reaktif yüklerle baş etmek zorundadırlar. Bu durum aşağıdaki transformatörlerden her birinin özel olarak ele alınmasını gerektirir.

Özel transformatörleri için standart tiplerdeki güç transformatörlerinden daha uzun bir teklif, dizayn ve üretim sürecine ihtiyaç duyulur. Özel transformatörler gerek tasarım gerekse üretim teknolojisinin gerektirdiği bilgi birikimi, özen ve hassasiyetten ötürü, transformatör sektörünün en üst noktası olarak görülür.

Biz Ne Yapıyoruz?

Müşterinin ihtiyacı olan her alanda yeni ve/veya değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek özel tip transformatör ihtiyaçlarını; her safhasını müşteri ile karşılıklı istişare ederek, her türlü ihtiyacı dinleyerek ve tavsiyelerde bulunarak çalışmalar yapan teknik ekibimiz, ihtiyacı projelendirip hemen uygulamaya dökerek karşılamaktadır.

Trafo gücü, giriş-çıkış voltajları ve sarım şekli özel olarak belirlenir.

Kullanılacak nüve tür ve şekli de yine dizayn edilecek trafoya göre belirlenir.

Müşteri talebine göre fiş ve priz ilave edilebilir

Scroll to Top