Korkut Elektrik

Kurumsal

Ana Sayfa > Kurumsal

Elektrik, mühendislik, ithalat ve ihracat göstermek üzere 2005 yılında Şanlıurfa'da kurulduk.

"Kalite Her Kapının Anahtarıdır" felsefesiyle yatırımlara başlarken, uzman çalışma ekibimiz ve her türlü teknik donanıma sahip olan Yönetim Kadrosu ile sektörde profesyonel çalışma çizgisi içinde yerimizi aldık.

Hakkımızda

Nerede ve Nasıl Kurulduk?

Elektrik, mühendislik, ithalat ve ihracat göstermek üzere 2005 yılında Şanlıurfa'da kurulduk. "Kalite Her Kapının Anahtarıdır" felsefesiyle yatırımlara başlarken, uzman çalışma ekibimiz ve her türlü teknik donanıma sahip olan Yönetim Kadrosu ile sektörde profesyonel çalışma çizgisi içinde yerini almıştır.

Neler Yapıyoruz?

İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla bünyesinde bulunan markalar dışında müşteri ve bayi taleplerine uygun özellik ve koşullara sahip transformatör üretimi sağlamakta ve muhtelif ülkelerdeki bayilerle sanayi ve ticaret faaliyetlerine devam ediyoruz.

Çalışanlarımız

Makine, teçhizat ve diğer tüm ekipmanlarını kendi öz kaynaklarıyla bir araya getirmiş ve dalında uzman olan bireylerden oluşan ekipler oluşturup, amaçladığı kalite standartlarına ciddi adımlarla ilerlemekteyiz. İmalat, satış ve satış sonrası süreçlerin her noktasında "Gerçek Kalite"yi benimseyen, sektöründe profesyonel ve dinamik kuruluşlarından biri olduk.

Markamız

Ülke ve dünya ekonomisine direkt ve dolaylı katkıda bulunmak ve kendi markasını küresel pozitif yörüngesine yerleştirme hedefleri doğrultusunda ilkelerinde ödün vermeden ilerlemeyi sürdürmekteyiz.

Şirket değerlerimizi en üst yöneticilerimizden her alandaki tüm çalışanlarımıza kadar benimsiyor ve uygulanmasını taahhüt ediyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek, kaliteden asla ödün vermeden ürettiğimiz her ürünün sorumluluğunu hissetmek ve tüketicilerimiz için fark yaratmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük

Müşterilerimizin beklentilerini kalite anlayışımız, yenilikçi yapımız ve dürüstlük ilkesi ile birleştirerek, dünya genelinde güven duyulan bir marka olarak, bu sektörün önde gelen şirketleri arasındaki yerimizi korumak. Şirket değerlerimizi en üst yöneticilerimizden her alandaki tüm çalışanlarımıza kadar benimsiyor ve uygulanmasını taahhüt ediyoruz.

Gelişim

Kaynaklarımızı verimli kullanıp; veriyle desteklenmiş, katma değer yaratan hızlı ve başarılı çözümler üretiyoruz. Gelişimden asla vazgeçmiyoruz. İşimizde uzmanlaşmak için yenilikleri takip edip, farklı fikirler dinleyip kendimizi güncel tutuyoruz.

Açık dürüst iletişim ve iş birliğinden güç alan, müşteride güven sağlayan; çalışanlarımızın performansını arttırabilecek bir güven ortamı yaratırız.

Enerji

Enerji sektöründe sürdürülebilir, esnek ve güvenli bir gelecek için çalışma önceliğimizdir, enerji sistemi çevre ve işletme güvenliği açısından daha sürdürülebilir hale getirilirken, müşteri ve ortaklarla iş birliği yapmak, teknolojileri ve çözümleri geliştirmek ve alan uzmanlığını kullanmak, bu hedefe ulaşmada kritik rol oynayacak faktörlerimizdir.

Dünyanın enerji sistemini daha sürdürülebilir, esnek ve güvenli olacak şekilde geliştiriyoruz. Öncü teknoloji lideri olarak, bugünün ve gelecek nesiller için sürdürülebilir bir enerji geleceği sağlamak için müşterilerimiz ve ortaklarımızla iş birliği yapıyoruz.

Grup Şirketlerimiz

Scroll to Top